خرید وفروش عمده فندق و بادام زمینی+ با ارزانترین قیمت

فندق و بادام زمینی از مهمترین آجیل های مورد علاقه مردم می باشد. از طرفی قیمت مناسب و کیفیت خوب دو محصول فوق باعث شده که اقبال عمومی یک برتری بسیار بالایی نسبت به سایر آجیلها دارد، و از طرفی بادام زمینی از معدود خشکباری هست که مصرف زیاد آن تولید سنگ کیسه صفرا نمی کند و آن بخاطر این است که مصرف زیادی باعث تولید سنگ کیسه صفرا نمی شود، و مغز فندق هم بخاطر دارا بودن آهن زیاد برای رفع کم خونی و جلوگیری از کم خونی می تواند با پسته رقابت نماید، مسلما مصرف کنندگان گرامی بخوبی واقفند که دو محصول فوق بسیار مفید بوده و لذا مصرف این دو مغز پرارزش را به همه مصرف کنندگان محترم توصیه می کنیم، لطفا در مصرف هر نوع ماده غذایی اعتدال را مراعات نمایید تا از خواص بسیار مفید آنها بهره مند گردید.

بادام زمینی برشته
فندق نمکی

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

☘️فروش عمده فندق با ارزان ترین قیمت

☘️خرید عمده فندق

☘️فروش عمده بادام زمینی با ارزان ترین قیمت

☘️خریدعمده بادام زمینی

 

فروش عمده فندق با قیمت ارزان

عرضه کنندگان فندق بسیار بر این موضوع آگاهند که فروش عمده برایشان سود بیشتری دارد، به همین خاطر است معمولا در فروش های عمده، محصولات به قیمت ارزان تری عرضه می گردد. توصیه ما این است که برای خرید عمده فندق لطفا به تامین کنندگان اصلی و معتبر مراجعه نمایید تا علاوه بر اینکه محصول مرغوب را تهیه می کند، محصول را با قیمت مناسبی هم ابتیاع می نمایید. خوشبختانه با توجه به جایگزینی تجارت مدرن به جای تجارت سنتی بسیاری از هزینه های جانبی تجارت حذف شده است، و نهایتا فروشندگان و تجاری که بصورت مدرن کار می کنند تمامی محصولات را با حذف هزینه های اضافی که در تجارت سنتی ایجاد می گردد، با قیمت بسیار مناسب تری به فروش می رسانند. منظور از این مقاله به این معنی نیست که فروشندگان سنتی گران می فروشند، نه هرگز چنین منظوری نداریم، بلکه هدف این است که در تجارت سنتی هزینه هایی برای تاجر ایجاد می کردد، که در تجارت مدرن آن نوع هزینه ها حذف می شود. و هزینه ها به قیمت تمام شده کالا اضافه شده و تاجر مجبور است محصول را با احتساب هزینه های ایجاد شده عرضه نماید، لذا ناگزیر محصول با قیمت بالاتری به فروش خواهد رسید. با وجود سایتها و برندهای معتبر در خرید و فروش فندق محصولات باعث شده تا خریداران محصول مورد نیاز خود را از طریق این نوع سایتها با قیمت ارزان تری خریداری نموده و فروشندگان جزیی خشکبار محصول را با قیمت ارزانتری بدست مشتریان خود برسانند. از مهمترین فراورده های این مجموعه فروش: فندق خام با پوست بسته، فندق خام و خشک ترک داده شده، پودر فندق، مغز قهوه ای فندق، مغزسفید فندق، خمیر فندق و سایر فراورده های آن می باشد. مجموعه ما در این سایت با عرضه محصولات مختلف فندق با ارزانترین قیمت پیوسته سعی می کند تا رضایت مشتریان عزیز خود را فراهم نماید، برای کسب اطلاعات محصولات ما لطفا در این سایت ثبت نام نمایید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در زمینه محصول مورد نظرتان را به شما ارایه نمایند.

فندق خام

 

خرید عمده فندق

قیمت هر کالایی نیاز به یکسری فاکتورهایی دارد که تجمیع آن فاکتورها نشان می دهد: بعد از اینکه به سلامت و کیفیت محصول اعتماد پیدا کردیم ، تنها فاکتوری که در قیمت نقش بسیار مهمی دارد قیمت تمام شده محصول می باشد. مسلما هرچه قیمت تمام شده محصول کاهش یابد، محصول با قیمت ارزان تری بدست مشتری می رسد، لذا تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان عمده فندق بر این باورند که محصول را با هزینه های جانبی کمتر تامین نموده تا در فروش بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. ما سعی می کنیم در نرخ گذاری محصول شعارمان را بصورت عملی نشان دهیم، بارها در سلسله مقالات گذشته بیان کردیم که برنامه ما در تجارت محصولاتمان، سود کمتر و در نتیجه فروش بیشتر می باشد، و معتقدیم که با این روش افراد بیشتری فرصت خرید پیدا می کنند، و در نتیجه با افزایش خریداران میزان، سود بیشتری حاصل خواهد شد. مجموعه ما در این سایت بسیار مفتخر است، از اینکه توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و به این اعتماد مشتری افتخار می کنیم. اگر تاکنون از مجموعه ما خرید نکرده اید لطفا در این سایت ثبت نام نمایید تا به درستی ادعای ما پی ببرید.

مغز قهوه ای فندق
مغز سفید فندق

 

فروش عمده بادام زمینی با قیمت ارزان

همواره سعی نمایید بادام زمینی تازه و مرغوب را از طریق سایتها و برندهای معتبر مانند برند مجموعه ما در این سایت که محصول بادام را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند تامین نمایید. ما مرغوبترین بادام آستانه را با ارزان ترین قیمت به مشتری عرضه می کنیم. از دیرباز بادام آستانه از نظر عطر و طعم معروف بوده بادام آستانه اشرفیه از پرچرب ترین و شیرین ترین بادام کشور می باشد، گرچه سایز بادام آستانه در مقایسه با بادام های مناطق دیگر کمتر می باشد ولی از نظر درصد چربی بی نظیر است. از بذر بادام آستانه در استانهای دیگر، بویژه استان اردبیل، منطقه دشت مغان کشت می کنند، که محصولی درشتتر از بادام آستانه می دهد، ولی درصد چربی آن کمتر از بادام آستانه می باشد. ما در مجموعه مان علاوه بر بادام آستانه، بادام دشت مغان را هم به فروش می رسانیم، لذا کافی است در این سایت ثبت نام نمایید تا کارشناسان شرکت ما مرغوبترین محصول بادام زمینی را با ارزان ترین قیمت بشما معرفی نموده و یک خرید موفق را تحربه نمایید. ما انواع فراورده های بادام زمینی را بشرح زیر عرضه می کنیم: بادام زمینی خام با غلاف، بادام زمینی خام بدون غلاف، بادام زمینی برشته نمکی با غلاف، بادام زمینی برشته نمکی بدون غلاف، مغز سفید بادام زمینی و کره بادام زمینی. برند مجموعه ما با عنوان ، کاسپین اشکور پندک ، می باشد، منتظر ثبت نام تان در این سایت و یا تماستان با ما هستیم تا در یک خرید موفق یاورتان باشیم.

بادام زمینی باغلاف

 

خرید عمده بادام زمینی

همان طوریکه در مقدمه مقاله بیان شد بادام زمینی از مغزهای بسیار مفید برای سلامتی بوده و مصرف زیاد آن برخلاف سایر اقلام آجیلی تولید سنگ کیسه صفرا نمی نماید. بادام زمینی از خوش طعم ترین و خوش عطر ترین خشکباری هست که در نوع خود بی نظیر است، و مجموعه ما علاوه بر بادام آستانه بادام منطقه دشت مغان را نیز عرضه می کند، گرچه بادام دشت مغان چربی کمتری دارد ولی سایزش درشت تر می باشد. باتوجه به ذایقه های مشتریان انواع مختلف بادام را در اختیار خریداران محترم قرار می دهیم، و مطمئن باشید با یک بار خرید از ما مشتری همیشگی ما خواهید شد. در خرید بادام زمینی سعی کنید محصولات تازه و امساله را ابتیاع نمایید، و استفاده از هر نوع خشکبار کهنه ممکن است به علت وجود سم افلاتوکسین خطرات مهلکی برای سلامتی ایجاد نماید. از بادام زمینی برای تهیه خلال بادام زمینی، کره بادام زمینی، پودربادام زمینی و تهیه انواع شیرینی و شکلات و بستنی استفاده می گردد. تمامی فراورده های بادام زمینی در مجموعه ما عرضه می گردد، کافیست با تکمیل فرم ثبت نام در این سایت وتماس با ما خرید خوبی را با ما تجربه نمایید.

مغز سفید بادام زمینی بصورت لپه جهت تهیه خلال بادام و کره بادام زمینی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *