فروش فندق و بادام + قیمت ارزان بزرگترین مجموعه فروش خشکبار

بادام زمینی با غلاف


بادام زمینی یک ارجحیت بسیار بالایی نسبت به سایر آجیلها دارد، و آن بخاطر این است که مصرف زیاد آن باعث تولید سنگ کیسه صفرا نمی شود، و مغز فندق هم بخاطر دارا بودن آهن زیاد برای رفع کم خونی و جلوگیری از کم خونی بسیار مفید بوده و مصرف این دو مغز پرارزش را به همه مصرف کنندگان عزیز توصیه می کنیم، لطفا در مصرف هر نوع ماده غذایی اعتدال را رعایت فرمایید تا از فواید کامل آنها بهره مند گردید.

فندق خام
بادام زمینی با غلاف

 

فروش عمده فندق

فروشندگان فندق بخوبی بر این امر واقفند که فروش عمده برایشان سود بالاتری خواهد داشت، روی این اصل است که در فروش عمده محصول را با قیمت مناسبتری عرضه می کنند.

شایان ذکر است که برای خرید عمده فندق لطفا از تامین کنندگان اصلی و معتبر درخواست نمایید تا هم محصول مرغوب را تهیه کرده و هم محصول را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

خوشبختانه با توجه به جایگزینی تجارت مدرن به جای تجارت سنتی بسیاری از هزینه های جانبی تجارت حذف شده است، و در نتیجه فروشندگان و تجاری که بصورت مدرن کار می کنند تمامی محصولات را با حذف هزینه های اضافی که در تجارت سنتی ایجاد می گردد ، با قیمت بسیار مناسب تری به فروش می رسانند.

منظور از این مقاله به این معنی نیست که تجار سنتی گران می فروشند، نه هرگز چنین منظوری نداریم ، بلکه هدف این است که در تجارت سنتی هزینه های برای تاجر ایجاد می کردد، که در تجارت مدرن آن نوع هزینه ها حذف می شود.

و همان طوریکه می دانید، هزینه ها به قیمت تمام شده کالا اضافه شده و تاجر مجبور است محصول را با احتساب هزینه های ایجاد شده عرضه نماید، لذا اجباراً محصول با قیمت بالاتری به فروش خواهد رسید.

با وجود سایتها و برندهای معتبر در فروش فندق وسایل محصولات باعث شده تا خریداران محصول مورد نیاز خود را ازطریق این نوع سایتها با قیمت مناسب تری خریداری نموده و محصول را با قیمت ارزانتر بدست مشتری خود برسانند.

مجموعه ما در این سایت با عرضه محصولات مختلف فندق با مناسبترین قیمت همواره تلاش دارد تا رضایت مشتریان عزیز را فراهم نماید، برای کسب اطلاعات محصولات ما لطفا در این سایت ثبت نام نمایید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در زمینه محصول مورد نظرتان را به شما عرضه نمایند.

فندق درشت و با کیفیت

 

فروش عمده بادام زمینی

بادام زمینی تازه و مرغوب را می توانید از طریق سایتها و برندهای بسیار معتبر مانند برند مجموعه ما در این سایت که محصول بادام را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند تامین نمایید.

ما مرغوبترین بادام آستانه را با مناسبترین قیمت به فروش می رسانیم.

بادام آستانه اشرفیه از پرچرب ترین و شیرین ترین بادام های کشور می باشد، گرچه ممکن است سایز بادام آستانه زیاد بالا نباشد ولی از نظر درصد چربی حرف اول را می زند.

از نژاد بادام آستانه در استانهای دیگر ،بوبژه استان اردبیل ، منطقه دشت مغان کشت می کنند، که محصولی درشتتر از بادام آستانه می دهد، ولی درصد چربی آن کمتر از بادام آستانه می باشد.

ما در مجموعه مان علاوه بر بادام آستانه، بادام دشت مغان را هم به فروش می رسانیم، لذا کافی است در این سایت ثبت نام نمایید تا مشاوران مجموعه ما مرغوبترین محصول بادام زمینی را بشما معرفی نموده و محصول مورد نظرتان با قیمت باورنکردنی خریداری نمایید.

برند مجموعه ما با عنوان ، کاسپین اشکور پندک ، می باشد، منتظر ثبت نام تان هستیم تا در خرید محصول دلخواه تان راهنمایتان باشیم.

بادام زمینی بدون غلاف

 

عرضه فندق به قیمت ارزان

قیمت هر محصولی بستگی به یکسری فاکتورهایی دارد که جمع بندی آن فاکتورها نشان می دهد: بعد از اینکه به سلامت و کیفیت محصول اعتماد پیدا کردیم ، تنها موردی که در قیمت جای بسیار مهمی دارد قیمت تمام شده محصول می باشد.
هر قدر قیمت تمام شده محصول کمتر باشد، محصول با قیمت مناسب تری بدست مشتری می رسد، لذا تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان عمده فندق بر این باورند که محصول را با هزینه های جانبی کمتر تامین نموده تا در فروش بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.
ما تلاش داریم در قیمت گذاری محصول شعارمان را بصورت عملی نشان دهیم، بارها در سلسله مقالات ماضی بیان کردیم که برنامه ما در تجارت محصولاتمان، سود کمتر و در نتیجه فروش بیشتر می باشد، و بر این باوریم که با این روش افراد بیشتری فرصت خرید پیدا می کنند، و در نتیجه با افزایش میزان فروش و یا به عبارتی با افزایش خرید بیشتر توسط مشتری سود بالاتری بدست خواهد آمد، ضمن اینکه مشتری محصول را با قیمت ارزانی خریداری کرده است.
مجموعه ما در این سایت بسیار مفتخر است ، از اینکه توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و به این اعتماد مشتری افتخار می کنیم.
اگر تا بحال از ما خرید نکرده اید لطفا در این سایت ثبت نام نمایید تا درستی ادعای ما را باور نمایید.
فندق خام و زرین

عرضه بادام زمینی به قیمت ارزان

بادام زمینی در اواخر تابستان و اوایل مهر برداشت می شود، وقتی غلاف های بادام برداشت می گردد، در آفتاب پهن کرده تا گلهای چسبیده به آن خشک شده و از غلاف جدا گردد، البته در این شیوه بادام هم کمی خشک می شود ، ولی همچنان مغز بادام مزه خامی داشته و مرطوب می باشد. خیلی از افراد قادر به مصرف مغز بادام زمینی خام نیستند، بلکه از مزه بادام خام خوششان نمی آید.
بادام را از غلاف جدا کرده و حرارت می دهند تا خشک شود البته در حین خشک شدن به آن محلول نمک اضافه کرده تا محصول نمکی شود، و بادام نمکی مورد توجه افراد زیادی می باشد.
شایان ذکر است مصرف نمک برای انسان بسیار مضر و خطرناک می باشد و بخاطر همین، تامین کنندگان بادام سعی می کنند بادام را بصورت آفتاب خشک و یا در کوره بدون نمک خشک نمایند تا افرادی که توسط پزشک شان از مصرف نمک منع شده اند براحتی بتوانند از آن استفاده نمایند.
همانطوری که در بخش قبلی اشاره شد مجموعه ما محصولات خود را با قیمت ارزان و با سود کم به فروش می رساند ، و این ارزانی بخاطر تغییر شغل نیست، بلکه ما اعتقاد داریم سود کم_ فروش بیشتر. باتخقق این شعار ، گرچه سود کمتر از دیگران می گیریم ولی فروش ما بالا می‌رود و در سر جمع به سود خوبی می رسیم و با اینکار علاوه بر رسیدن به سود بالا باعث می شویم مشتریان محصول را با قیمت ارزانتر از دیگران تهیه کرده، و امکان خرید برای همه آحاد جامعه فراهم میگردد.
برای خرید بادام زمینی ارزان لطفا در این سایت ثبت نام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *